RSS-strøm

Australian Digital Orienteering Map Archive

Welcome to the digital orienteering map archive of Orienteering Australia

Du kan lage ditt eget digitale kartarkiv ved å angi tilgangskoden som du får av administratoren.

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Liz Abbott 11 NW Highlands of Scotland 02.08.2013 23.08.2013 07:06
Hanny Allston 1 Day 3 Easter Carnival 21.04.2014 24.04.2014 23:48
Maurice Anker 1 Local NTOC event 14.04.2013 19.04.2013 23:25
Bruce Arthur 59 2017 Sprint into Spring Race 1 14.10.2017 14.10.2017 06:53
Mason Arthur 1 2017 Sprint into Spring Race 1 14.10.2017 14.10.2017 07:13
Torren Arthur 7 Sprint Into Spring 2017 Race 1 14.10.2017 14.10.2017 07:46
Bruce Arthur 2012-16 485 2016/17 Eastern Summer Series Event #12 04.01.2017 10.05.2017 12:18
Lauren Baade 12 Xmas 2015 (day 4) 30.12.2015 31.12.2015 12:36
Evan Barr 43 Måsanstaffetten 30.03.2014 30.03.2014 17:22
Neil Barr 163 Bendigo Bush ? 14.10.2017 14.10.2017 05:45
Mark Besley 1 Northern Summer Series 7 05.12.2013 07.12.2013 00:59
Josh Blatchford 0
Johann Burgess 0
Andrew Cameron 8 Crusoe 30.04.2016 01.05.2016 10:22
Cath Chalmers 0
Ian Chennell 0
Don Cherry 65 2017 Victorian Middle distance championships 16.09.2017 17.09.2017 22:59
Karina Cherry 1 Vic State series #3 11.06.2016 12.06.2016 08:18
Lachlan Cherry 99 Bendigo Rocks 1 06.05.2017 06.05.2017 13:06
Nicholas Cherry 28 Victorian Sprint Champs 01.12.2015 01.12.2015 04:56
Lee Coady 36 WRC2016 23.07.2016 02.08.2016 05:13
Grace Crane 7 ACT State League 3 16.04.2016 17.04.2016 06:13
Alex Davey 5 NSW State League 11b 20.08.2017 01.09.2017 12:08
Ian Davies 56 MelBushO 30.07.2017 08.09.2017 00:00
Sarah Davies 6 BR#2 24.09.2015 24.09.2015 20:50
Warwick Davis 12 State Series 4 Spring Gully 24.06.2017 25.06.2017 11:56
Jemery Day 0
Riley de Jong 0
Ian Dias 1 Easter 2014 Day 3 21.04.2014 24.04.2014 22:37
Aaron Dodd 13 Silva DuO R2 Silvan 18.03.2012 19.03.2012 00:54
Anna Dowling 1 Pittwater intervals 03.02.2014 04.02.2014 06:36
Michael Dowling 11 Victoria State Event 23.03.2014 25.03.2014 10:25
Zoë Dowling 1 Southern Local 23.02.2014 23.02.2014 07:36
Craig Dufty 1 NavDash Shenton College 19.07.2014 20.07.2014 01:28
Alice Evans 0
Craig Feuerherdt 27 junk2 07.01.2017 09.01.2017 09:48
Julie Flynn 68 Australian Relay 01.10.2017 02.10.2017 03:32
Lukas Frei 9 4, Nationaler OL 03.09.2017 04.09.2017 15:03
Jim Glaspole 4 ESS 2013-14 11.12.2013 11.12.2013 09:36
Chris Godfred-Spenning 3 Vic Club Relays 2016 09.10.2016 10.10.2016 11:29
Mark Gregson 49 ACT Twilight #3 26.10.2016 27.10.2016 09:02
Louise Hall 9 28.05.2016 28.05.2016 11:51
Tyson Hillyard 106 2017 SA Long Distance Championships - Paradise No Shooting 03.09.2017 03.09.2017 08:10
Glenn Horrocks 0
Brett Houlden 9 Bush Classic 21.05.2016 21.05.2016 07:56
Lachlan Howard 24 Aus champs 2017 21E Relay 05.10.2017 05.10.2017 09:31
Glenn J 44 Australian Relays 04.10.2015 25.10.2015 03:02
Patrick Jaffe 3 Middle training 31.12.2016 31.12.2016 12:38
Glenn James 0
Bryan Keely 348 25manna 07.10.2017 07.10.2017 19:21
Leon Keely 68 Mt Kooyoora, Control Pick 11.06.2016 31.08.2016 17:59
Martin Kozma 2 Bendigo 16 19.08.2017 19.08.2017 21:14
Leisha Maggs 57 Australian Ultra Long 31.08.2014 31.08.2014 11:45
Andrew Martin 0
Lucy McGarva 3 Easter 2014 Day 3 21.04.2014 24.04.2014 09:21
Henry McNulty 2 Nomads Training 16/2 15.02.2014 16.02.2014 05:43
Stephen Melhuish 1 Sydney Sprint Series #1 05.01.2014 07.01.2014 05:00
Dave Meyer 46 ACT League 17.06.2016 18.06.2016 05:49
Ashley Nankervis 0
Brodie Nankervis 11 Race Pace Training 13.01.2016 14.01.2016 12:49
Christopher Naunton 95 Bendigo 2Day Sprint 18.02.2017 18.02.2017 11:56
Krystal Neumann 103 Australian relay champs 01.10.2017 02.10.2017 05:35
Kurt Neumann 5 Old Petrie Town 10.05.2014 11.05.2014 08:37
Todd Neve 4 Aus Relay 06.10.2013 15.10.2013 05:17
Chris Norwood 2 Soho Urban Race 10.09.2016 20.09.2016 11:04
Seb O 41 NZ Queens Birthday 09.06.2016 09.06.2016 10:09
Sebastian O'Halloran 0
Richard Parkin 22 OST 1 22.03.2015 22.03.2015 04:56
Aislinn Prendergast 28 Oocup 2017 Day 3 26.07.2018 02.08.2017 22:26
Rob Preston 37 2015 Australiasian 24hr Rogaining Championships 10.10.2015 16.10.2015 10:01
Wendy Read 0
Vanessa Round 24 Wasserfallen 2. Nationaler 20.08.2017 20.08.2017 19:26
Simon Rouse 166 Vic State Series 7 03.09.2017 03.09.2017 07:15
Andrew Rowan 80 Victorian Club Relays 2016 09.10.2016 10.10.2016 10:15
Jim Russell 157 Sprint into Spring 1 14.10.2017 14.10.2017 09:40
Matthew Schepisi 14 Kingston Urban 10.04.2016 14.04.2016 12:08
Murray Scown 15 Easter chasing start 20.04.2014 22.04.2014 05:31
Anna Sheldon 40 Rawnsley middle 25.04.2016 28.04.2016 11:20
David Shepherd 0
Craig Steffens 2 Petrie MTBO 10.02.2013 10.02.2013 10:15
Chrissie Thompson 0
Fern Tomas 1 OSA Minor Event 25.05.2014 25.05.2014 11:19
John Toomey 6 Mount Elphinstone 25.06.2017 26.06.2017 15:10
Hilary Wood 0

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Jim Russell Sprint into Spring 1 14.10.2017 Competition 14.10.2017 09:40
Torren Arthur Sprint Into Spring 2017 Race 1 14.10.2017 Competition 14.10.2017 07:46
Mason Arthur 2017 Sprint into Spring Race 1 14.10.2017 Competition 14.10.2017 07:13
Bruce Arthur 2017 Sprint into Spring Race 1 14.10.2017 Competition 14.10.2017 06:53
Neil Barr Bendigo Bush ? 14.10.2017 Competition 14.10.2017 05:45
Neil Barr Mahers Barr Cup 07.10.2017 Competition 07.10.2017 22:34
Bryan Keely 25manna 07.10.2017 Training 07.10.2017 19:21
Jim Russell Mahers Barr Cup 07.10.2017 Competition 07.10.2017 06:02
Lachlan Howard Aus champs 2017 21E Relay 05.10.2017 Competition 05.10.2017 09:31
Bruce Arthur 2017 Bathurst 3 Day - Day 3 28.09.2017 Competition 04.10.2017 12:33

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Jim Russell Bendigo Sprint Relay Champs 3 . 13.09.2017 09:20
Tyson Hillyard Rock Oyster OY 2 Tyson Hillyard 03.09.2017 12:27
Jim Russell State Series 6 2 JiM 06.08.2017 23:21
Krystal Neumann World cup middle 2 Krystal Neumann 28.05.2017 17:29
Lachlan Cherry Vic State Series 1 4 Jim 08.05.2017 07:21
Neil Barr Dunes 3Day 3 TheInvisibleLog 02.04.2017 12:26
Patrick Jaffe Aussie culture masterclass 2 Jack 21.12.2016 05:48
Bryan Keely 25manna 1 Camo 24.10.2016 08:59
Bruce Arthur 2012-16 2016/17 Park & Street Eastern Series Event 1 1 Simon Rouse 21.10.2016 12:18
Tyson Hillyard Ngaralta Country OY 2 Tyson Hillyard 04.09.2016 07:27