RSS-strøm

Australian Digital Orienteering Map Archive

Welcome to the digital orienteering map archive of Orienteering Australia

Du kan lage ditt eget digitale kartarkiv ved å angi tilgangskoden som du får av administratoren.

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Liz Abbott 11 NW Highlands of Scotland 02.08.2013 23.08.2013 17:06
Hanny Allston 1 Day 3 Easter Carnival 21.04.2014 25.04.2014 09:48
Maurice Anker 1 Local NTOC event 14.04.2013 20.04.2013 09:25
Bruce Arthur 71 2017/18 Eastern Summer Series Event #8 06.12.2017 07.12.2017 08:12
Mason Arthur 1 2017 Sprint into Spring Race 1 14.10.2017 14.10.2017 18:13
Torren Arthur 8 2017 Sprint into Spring Race 3 28.10.2017 29.10.2017 13:51
Bruce Arthur 2012-16 485 2016/17 Eastern Summer Series Event #12 04.01.2017 10.05.2017 22:18
Lauren Baade 12 Xmas 2015 (day 4) 31.12.2015 31.12.2015 23:36
Evan Barr 43 Måsanstaffetten 31.03.2014 31.03.2014 04:22
Neil Barr 169 AWOC Champs part 2 05.11.2017 06.11.2017 08:59
Mark Besley 1 Northern Summer Series 7 05.12.2013 07.12.2013 11:59
Josh Blatchford 0
Johann Burgess 0
Andrew Cameron 8 Crusoe 30.04.2016 01.05.2016 20:22
Cath Chalmers 0
Ian Chennell 0
Don Cherry 65 2017 Victorian Middle distance championships 16.09.2017 18.09.2017 08:59
Karina Cherry 1 Vic State series #3 11.06.2016 12.06.2016 18:18
Lachlan Cherry 99 Bendigo Rocks 1 06.05.2017 06.05.2017 23:06
Nicholas Cherry 28 Victorian Sprint Champs 01.12.2015 01.12.2015 15:56
Lee Coady 36 WRC2016 23.07.2016 02.08.2016 15:13
Grace Crane 7 ACT State League 3 17.04.2016 17.04.2016 16:13
Alex Davey 5 NSW State League 11b 20.08.2017 01.09.2017 22:08
Ian Davies 56 MelBushO 30.07.2017 08.09.2017 10:00
Sarah Davies 6 BR#2 24.09.2015 25.09.2015 06:50
Warwick Davis 13 Bendigo Billygoat Twilght Ultralong 04.11.2017 06.11.2017 16:18
Jemery Day 0
Riley de Jong 0
Ian Dias 1 Easter 2014 Day 3 21.04.2014 25.04.2014 08:37
Aaron Dodd 13 Silva DuO R2 Silvan 18.03.2012 19.03.2012 11:54
Anna Dowling 1 Pittwater intervals 04.02.2014 04.02.2014 17:36
Michael Dowling 11 Victoria State Event 23.03.2014 25.03.2014 21:25
Zoë Dowling 1 Southern Local 23.02.2014 23.02.2014 18:36
Craig Dufty 1 NavDash Shenton College 19.07.2014 20.07.2014 11:28
Alice Evans 0
Craig Feuerherdt 27 junk2 08.01.2017 09.01.2017 20:48
Julie Flynn 68 Australian Relay 01.10.2017 02.10.2017 14:32
Lukas Frei 9 4, Nationaler OL 03.09.2017 05.09.2017 01:03
Jim Glaspole 4 ESS 2013-14 11.12.2013 11.12.2013 20:36
Chris Godfred-Spenning 3 Vic Club Relays 2016 09.10.2016 10.10.2016 22:29
Mark Gregson 49 ACT Twilight #3 26.10.2016 27.10.2016 20:02
Louise Hall 9 28.05.2016 28.05.2016 21:51
Tyson Hillyard 106 2017 SA Long Distance Championships - Paradise No Shooting 03.09.2017 03.09.2017 18:10
Glenn Horrocks 0
Brett Houlden 9 Bush Classic 21.05.2016 21.05.2016 17:56
Lachlan Howard 25 Whites Hill 19.10.17 19.10.2017 19.10.2017 15:44
Glenn J 44 Australian Relays 04.10.2015 25.10.2015 14:02
Patrick Jaffe 3 Middle training 31.12.2016 31.12.2016 23:38
Glenn James 0
Bryan Keely 353 Mila by Night #1 16.11.2017 16.11.2017 08:12
Leon Keely 68 Mt Kooyoora, Control Pick 11.06.2016 01.09.2016 03:59
Martin Kozma 2 Bendigo 16 19.08.2017 20.08.2017 07:14
Leisha Maggs 57 Australian Ultra Long 31.08.2014 31.08.2014 21:45
Andrew Martin 0
Lucy McGarva 3 Easter 2014 Day 3 21.04.2014 24.04.2014 19:21
Henry McNulty 2 Nomads Training 16/2 16.02.2014 16.02.2014 16:43
Stephen Melhuish 1 Sydney Sprint Series #1 05.01.2014 07.01.2014 16:00
Dave Meyer 46 ACT League 18.06.2016 18.06.2016 15:49
Ashley Nankervis 0
Brodie Nankervis 11 Race Pace Training 13.01.2016 14.01.2016 23:49
Christopher Naunton 95 Bendigo 2Day Sprint 18.02.2017 18.02.2017 22:56
Krystal Neumann 104 12.11.2017 12.11.2017 16:16
Kurt Neumann 5 Old Petrie Town 10.05.2014 11.05.2014 18:37
Todd Neve 4 Aus Relay 06.10.2013 15.10.2013 16:17
Chris Norwood 2 Soho Urban Race 10.09.2016 20.09.2016 21:04
Seb O 41 NZ Queens Birthday 09.06.2016 09.06.2016 20:09
Sebastian O'Halloran 0
Richard Parkin 22 OST 1 22.03.2015 22.03.2015 15:56
Aislinn Prendergast 28 Oocup 2017 Day 3 26.07.2018 03.08.2017 08:26
Rob Preston 37 2015 Australiasian 24hr Rogaining Championships 10.10.2015 16.10.2015 21:01
Wendy Read 0
Vanessa Round 24 Wasserfallen 2. Nationaler 20.08.2017 21.08.2017 05:26
Simon Rouse 166 Vic State Series 7 03.09.2017 03.09.2017 17:15
Andrew Rowan 80 Victorian Club Relays 2016 09.10.2016 10.10.2016 21:15
Jim Russell 162 Collecting controls 05.11.2017 05.11.2017 13:32
Matthew Schepisi 14 Kingston Urban 10.04.2016 14.04.2016 22:08
Murray Scown 15 Easter chasing start 20.04.2014 22.04.2014 15:31
Anna Sheldon 40 Rawnsley middle 25.04.2016 28.04.2016 21:20
David Shepherd 0
Craig Steffens 2 Petrie MTBO 10.02.2013 10.02.2013 21:15
Chrissie Thompson 0
Fern Tomas 1 OSA Minor Event 25.05.2014 25.05.2014 21:19
John Toomey 6 Mount Elphinstone 25.06.2017 27.06.2017 01:10
Hilary Wood 0

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Bruce Arthur 2017/18 Eastern Summer Series Event #8 06.12.2017 Training 07.12.2017 08:12
Bruce Arthur 2017 Victorian Championships Sprint Distance 26.11.2017 Competition 26.11.2017 16:59
Bruce Arthur 2017 Sprint into Spring Race 6 25.11.2017 Competition 26.11.2017 16:32
Bruce Arthur 2017/18 Eastern Summer Series Event 6 22.11.2017 Training 23.11.2017 07:49
Bruce Arthur 2017 Sprint into Spring Race 5 18.11.2017 Competition 19.11.2017 21:47
Bruce Arthur 2017/18 Eastern Summer Series Event 5 15.11.2017 Training 17.11.2017 07:50
Bryan Keely Mila by Night #1 16.11.2017 Competition 16.11.2017 08:12
Bruce Arthur 2017 Sprint into Spring Race 4 11.11.2017 Competition 12.11.2017 22:50
Krystal Neumann 12.11.2017 Training 12.11.2017 16:16
Bryan Keely Sacka Night O 10.11.2017 Training 11.11.2017 22:20

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Jim Russell Bendigo Sprint Relay Champs 3 . 13.09.2017 19:20
Tyson Hillyard Rock Oyster OY 2 Tyson Hillyard 03.09.2017 22:27
Jim Russell State Series 6 2 JiM 07.08.2017 09:21
Krystal Neumann World cup middle 2 Krystal Neumann 29.05.2017 03:29
Lachlan Cherry Vic State Series 1 4 Jim 08.05.2017 17:21
Neil Barr Dunes 3Day 3 TheInvisibleLog 02.04.2017 22:26
Patrick Jaffe Aussie culture masterclass 2 Jack 21.12.2016 16:48
Bryan Keely 25manna 1 Camo 24.10.2016 19:59
Bruce Arthur 2012-16 2016/17 Park & Street Eastern Series Event 1 1 Simon Rouse 21.10.2016 23:18
Tyson Hillyard Ngaralta Country OY 2 Tyson Hillyard 04.09.2016 17:27