RSS voog

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

2019 NSW Long Distance Championships (2019-05-20)
esmaspäev 20 mai 2019
Willagalong, Australia
Long Distance|Tulemused
2019 NSW Middle Distance Championships and NOL (2019-05-20)
esmaspäev 20 mai 2019
Wyangala Waters, Australia
Middle Distance|Tulemused
Bendigo Bush Classic 3 (2019-05-14)
teisipäev 14 mai 2019
Mount Korong, Australia
Middle Distance|Tulemused
Vic Autumn Series #4 (2019-05-05)
pühapäev 5 mai 2019
Eppalock South, Australia
Bendigo Bush Classic 2 (2019-05-04)
laupäev 4 mai 2019
Mt Tarrengower, Australia
Middle Distance|Tulemused
2019 Australian Middle Championships (2019-04-30)
teisipäev 30 aprill 2019
Foxes Lair, Australia
Middle Distance|Tulemused
2019 Easter Day 3 Middle (2019-04-24)
kolmapäev 24 aprill 2019
Umuna, Australia
Middle|Tulemused
2019 Easter Day 2 Long (2019-04-24)
kolmapäev 24 aprill 2019
Hill Park Dale, Australia
Long|Tulemused
2019 Easter Day 1 Sprint map 2 (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Scotch College, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Easter Day 1 Sprint map 1 (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Scotch College, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Family Relay (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
University of Western Australia, Australia
Sprint Relay|Tulemused
2019 NOL Mixed Sprint Relay (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
University of Western Australia, Australia
Sprint Relay|Tulemused
2019 NOL Long Distance map 2 (2019-04-02)
teisipäev 2 aprill 2019
Hill End, Australia
Long Distance|Tulemused
2019 NOL Long Distance map 1 (2019-04-02)
teisipäev 2 aprill 2019
Hill End, Australia
Long Distance|Tulemused
2019 NOL Relay (2019-04-02)
teisipäev 2 aprill 2019
Hill End, Australia
Relay|Tulemused
Vic Autumn Series #3 map 2 (2019-03-25)
esmaspäev 25 märts 2019
Nerrina, Australia
Middle Distance|Tulemused
Vic Autumn Series #3 map 1 (2019-03-25)
esmaspäev 25 märts 2019
Nerrina, Australia
Middle Distance|Tulemused
La Trobe Sprint (2019-03-11)
esmaspäev 11 märts 2019
La Trobe University, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Park & Street Championships (2019-03-03)
pühapäev 3 märts 2019
St Helena, Australia
Park & Street|Tulemused
Sprint Adelaide race 5 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Mount Barker, Australia
Sprint|Tulemused
Sprint Adelaide race 4.4 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Flinders Uni, Australia
Knock Out Sprint Final|Tulemused
Sprint Adelaide race 4.3 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Flinders Uni, Australia
Knock Out Sprint Semi Final|Tulemused
Sprint Adelaide race 4.2 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Flinders Uni, Australia
Knock Out Sprint Qualifier
Sprint Adelaide race 4.1 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Flinders Uni, Australia
Knock Out Sprint Qualifier
Sprint Adelaide race 2.2 (2019-02-05)
teisipäev 5 veebruar 2019
Heathfield, Australia
Sprint|Tulemused
Sprint Adelaide race 2.1 (2019-02-05)
teisipäev 5 veebruar 2019
Heathfield, Australia
Sprint|Tulemused