RSS voog

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

2019 Sprint Into Spring Race 5 (2019-11-09)
laupäev 9 november 2019
Cornish College, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Sprint Into Spring Race 4 part 2 of 2 (2019-10-26)
laupäev 26 oktoober 2019
Eltham College, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Sprint Into Spring Race 4 part 1 of 2 (2019-10-26)
laupäev 26 oktoober 2019
Eltham College, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Sprint Into Spring Race 3 part 2 of 2 (2019-10-20)
pühapäev 20 oktoober 2019
Kurunjang Schools, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Sprint Into Spring Race 3 part 1 of 2 (2019-10-20)
pühapäev 20 oktoober 2019
Kurunjang Schools, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Sprint Into Spring Race 2 (2019-10-12)
laupäev 12 oktoober 2019
Kensington, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Oceania Championships MIddle Distance (2019-10-06)
pühapäev 6 oktoober 2019
Racecourse Creek, Australia
Middle Distance|Tulemused
2019 Oceania Championships Long Distance (2019-10-05)
laupäev 5 oktoober 2019
Kangaroo Crossing, Australia
Long Distance|Tulemused
2019 Oceania Relay Championships (2019-09-30)
esmaspäev 30 september 2019
Split Rock, Australia
Relay|Tulemused
2019 Australian Championships Long Distance (2019-09-29)
pühapäev 29 september 2019
Split Rock, Australia
Long Distance|Tulemused
2019 Oceania Championships Sprint Distance (2019-09-28)
laupäev 28 september 2019
Charles Sturt University Wagga Wagga, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Victorian Championships - Long Distance (2019-09-22)
pühapäev 22 september 2019
Chinamans Flat, Australia
Long Distance|Tulemused
MelBushO Banksia Park (2019-09-15)
pühapäev 15 september 2019
Banksia Park, Australia
Bendigo Bush Classic 17 (2019-09-14)
laupäev 14 september 2019
Brown's Reef, Australia
Eureka Challenge Chasing Start (2019-09-01)
pühapäev 1 september 2019
Monmouth, Australia
Chasing Start
Eureka Challenge Sprint (2019-09-01)
pühapäev 1 september 2019
Whims Holes, Australia
Bush Sprint
Bendigo Bush Classic 14 (2019-08-24)
laupäev 24 august 2019
Stumpy Gully, Australia
Eureka Series (2019-08-18)
pühapäev 18 august 2019
Bryce's Flat, Australia
Bendigo Bush Classic 13 (2019-08-17)
laupäev 17 august 2019
Mosquito Creek, Australia
Bendigo Bush Classic 12 (2019-08-04)
pühapäev 4 august 2019
Sedgwick North, Australia
BendigORingen stage 4 (2019-07-28)
pühapäev 28 juuli 2019
New St Mungo, Australia
Bush Sprint|Tulemused
BendigORingen stage 3 (2019-07-28)
pühapäev 28 juuli 2019
South Star, Australia
Bush Sprint|Tulemused
BendigORingen stage 2 (2019-07-28)
pühapäev 28 juuli 2019
New Argus, Australia
Bush Sprint|Tulemused
BendigORingen stage 1 (2019-07-28)
pühapäev 28 juuli 2019
St Justs Point, Australia
Bush Sprint|Tulemused
Bendigo Bush Classic 11 (2019-07-21)
pühapäev 21 juuli 2019
Sedgwick South, Australia
Bendigo Bush Classic 10 (2019-07-13)
laupäev 13 juuli 2019
Kangaroo Gully, Australia
Bendigo Bush Classic 9 (2019-07-06)
laupäev 6 juuli 2019
Mt Tarrengower, Australia
Middle Distance|Tulemused
Indoor Outdoor Sprint Double - Outdoor (2019-06-30)
pühapäev 30 juuni 2019
Monash University, Australia
Sprint|Tulemused
Indoor Outdoor Sprint Double (2019-06-30)
pühapäev 30 juuni 2019
Monash University Learning & Teaching Building, Australia
Indoor Sprint|Tulemused
No GPS tracking indoors
Bendigo Bush Classic 8 (2019-06-29)
laupäev 29 juuni 2019
Peter The Great Gully, Australia
Middle Distance|Tulemused
Bendigo Bush Classic 7 (2019-06-23)
pühapäev 23 juuni 2019
Mount Kooyoora, Australia
Middle Distance|Tulemused
Pure Gold! Race 3 (2019-06-10)
esmaspäev 10 juuni 2019
Creswick Diggings, Australia
Middle Distance|Tulemused
2019 Victorian Championships Middle Distance (2019-06-10)
esmaspäev 10 juuni 2019
Creswick Diggings, Australia
Middle Distance|Tulemused
Vic Autumn Series #6 (2019-06-10)
esmaspäev 10 juuni 2019
Creswick Diggings, Australia
Long Distance|Tulemused
NZ Queen's Birthday Day 3 (2019-06-03)
esmaspäev 3 juuni 2019
Kaikokopu, New Zealand
Middle|Tulemused
NZ Queen's Birthday Day 2 pm (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
IPU New Zealand, New Zealand
Sprint|Tulemused
NZ Queen's Birthday Day 2 am map 2 (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
West End School and Awatapu College, New Zealand
Sprint|Tulemused
NZ Queen's Birthday Day 2 am map 1 (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
West End School and Awatapu College, New Zealand
Sprint|Tulemused
NZ Queen's Birthday Day 1 (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Whirokino, New Zealand
Long Distance|Tulemused
Vic Autumn Series #5 (2019-05-26)
pühapäev 26 mai 2019
Irishtown, Australia
Middle Distance|Tulemused
2019 NSW Long Distance Championships (2019-05-20)
esmaspäev 20 mai 2019
Willagalong, Australia
Long Distance|Tulemused
2019 NSW Middle Distance Championships and NOL (2019-05-20)
esmaspäev 20 mai 2019
Wyangala Waters, Australia
Middle Distance|Tulemused
Bendigo Bush Classic 3 (2019-05-14)
teisipäev 14 mai 2019
Mount Korong, Australia
Middle Distance|Tulemused
Vic Autumn Series #4 (2019-05-05)
pühapäev 5 mai 2019
Eppalock South, Australia
Bendigo Bush Classic 2 (2019-05-04)
laupäev 4 mai 2019
Mt Tarrengower, Australia
Middle Distance|Tulemused
2019 Australian Middle Championships (2019-04-30)
teisipäev 30 aprill 2019
Foxes Lair, Australia
Middle Distance|Tulemused
2019 Easter Day 3 Middle (2019-04-24)
kolmapäev 24 aprill 2019
Umuna, Australia
Middle|Tulemused
2019 Easter Day 2 Long (2019-04-24)
kolmapäev 24 aprill 2019
Hill Park Dale, Australia
Long|Tulemused
2019 Easter Day 1 Sprint map 2 (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Scotch College, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Easter Day 1 Sprint map 1 (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Scotch College, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Family Relay (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
University of Western Australia, Australia
Sprint Relay|Tulemused
2019 NOL Mixed Sprint Relay (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
University of Western Australia, Australia
Sprint Relay|Tulemused
2019 NOL Long Distance map 2 (2019-04-02)
teisipäev 2 aprill 2019
Hill End, Australia
Long Distance|Tulemused
2019 NOL Long Distance map 1 (2019-04-02)
teisipäev 2 aprill 2019
Hill End, Australia
Long Distance|Tulemused
2019 NOL Relay (2019-04-02)
teisipäev 2 aprill 2019
Hill End, Australia
Relay|Tulemused
Vic Autumn Series #3 map 2 (2019-03-25)
esmaspäev 25 märts 2019
Nerrina, Australia
Middle Distance|Tulemused
Vic Autumn Series #3 map 1 (2019-03-25)
esmaspäev 25 märts 2019
Nerrina, Australia
Middle Distance|Tulemused
La Trobe Sprint (2019-03-11)
esmaspäev 11 märts 2019
La Trobe University, Australia
Sprint|Tulemused
2019 Park & Street Championships (2019-03-03)
pühapäev 3 märts 2019
St Helena, Australia
Park & Street|Tulemused
Sprint Adelaide race 5 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Mount Barker, Australia
Sprint|Tulemused
Sprint Adelaide race 4.4 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Flinders Uni, Australia
Knock Out Sprint Final|Tulemused
Sprint Adelaide race 4.3 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Flinders Uni, Australia
Knock Out Sprint Semi Final|Tulemused
Sprint Adelaide race 4.2 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Flinders Uni, Australia
Knock Out Sprint Qualifier
Sprint Adelaide race 4.1 (2019-02-06)
kolmapäev 6 veebruar 2019
Flinders Uni, Australia
Knock Out Sprint Qualifier
Sprint Adelaide race 2.2 (2019-02-05)
teisipäev 5 veebruar 2019
Heathfield, Australia
Sprint|Tulemused
Sprint Adelaide race 2.1 (2019-02-05)
teisipäev 5 veebruar 2019
Heathfield, Australia
Sprint|Tulemused