RSS-strøm

Australian Digital Orienteering Map Archive

Welcome to the digital orienteering map archive of Orienteering Australia

Du kan lage ditt eget digitale kartarkiv ved å angi tilgangskoden som du får av administratoren.

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Liz Abbott 11 NW Highlands of Scotland 02.08.2013 23.08.2013 17:06
Hanny Allston 1 Day 3 Easter Carnival 21.04.2014 25.04.2014 09:48
Maurice Anker 1 Local NTOC event 14.04.2013 20.04.2013 09:25
Bruce Arthur 137 2018 Bendigo Bush 10 14.07.2018 16.07.2018 22:47
Mason Arthur 1 2017 Sprint into Spring Race 1 14.10.2017 14.10.2017 18:13
Torren Arthur 8 2017 Sprint into Spring Race 3 28.10.2017 29.10.2017 13:51
Bruce Arthur 2012-16 485 2016/17 Eastern Summer Series Event #12 04.01.2017 10.05.2017 22:18
Lauren Baade 12 Xmas 2015 (day 4) 31.12.2015 31.12.2015 23:36
Evan Barr 43 Måsanstaffetten 31.03.2014 31.03.2014 04:22
Neil Barr 188 Bendigo Bush 8 30.06.2018 01.07.2018 11:09
Mark Besley 1 Northern Summer Series 7 05.12.2013 07.12.2013 11:59
Josh Blatchford 0
Johann Burgess 0
Andrew Cameron 8 Crusoe 30.04.2016 01.05.2016 20:22
Cath Chalmers 0
Ian Chennell 0
Don Cherry 65 2017 Victorian Middle distance championships 16.09.2017 18.09.2017 08:59
Karina Cherry 1 Vic State series #3 11.06.2016 12.06.2016 18:18
Lachlan Cherry 99 Bendigo Rocks 1 06.05.2017 06.05.2017 23:06
Nicholas Cherry 28 Victorian Sprint Champs 01.12.2015 01.12.2015 15:56
Lee Coady 36 WRC2016 23.07.2016 02.08.2016 15:13
Alvin Craig 1 Heart Rate Hills Training 17.06.2018 18.06.2018 18:20
Grace Crane 7 ACT State League 3 17.04.2016 17.04.2016 16:13
Alex Davey 5 NSW State League 11b 20.08.2017 01.09.2017 22:08
Ian Davies 56 MelBushO 30.07.2017 08.09.2017 10:00
Sarah Davies 6 BR#2 24.09.2015 25.09.2015 06:50
Warwick Davis 20 Sedgwick 14.07.2018 14.07.2018 22:05
Jemery Day 0
Riley de Jong 0
Ian Dias 1 Easter 2014 Day 3 21.04.2014 25.04.2014 08:37
Aaron Dodd 13 Silva DuO R2 Silvan 18.03.2012 19.03.2012 11:54
Anna Dowling 1 Pittwater intervals 04.02.2014 04.02.2014 17:36
Michael Dowling 11 Victoria State Event 23.03.2014 25.03.2014 21:25
Zoë Dowling 1 Southern Local 23.02.2014 23.02.2014 18:36
Craig Dufty 1 NavDash Shenton College 19.07.2014 20.07.2014 11:28
Alice Evans 0
Craig Feuerherdt 27 junk2 08.01.2017 09.01.2017 20:48
Julie Flynn 77 Bendigo Rocks 1 23.06.2018 01.07.2018 12:02
Lukas Frei 11 Big 5 Day 3 31.12.2017 18.01.2018 03:13
Jim Glaspole 4 ESS 2013-14 11.12.2013 11.12.2013 20:36
Chris Godfred-Spenning 3 Vic Club Relays 2016 09.10.2016 10.10.2016 22:29
Mark Gregson 49 ACT Twilight #3 26.10.2016 27.10.2016 20:02
Louise Hall 9 28.05.2016 28.05.2016 21:51
Tyson Hillyard 109 20.05.2018 20.05.2018 17:40
Glenn Horrocks 0
Brett Houlden 9 Bush Classic 21.05.2016 21.05.2016 17:56
Lachlan Howard 26 Dalmoak Central 18.03.2018 18.03.2018 22:18
Glenn J 44 Australian Relays 04.10.2015 25.10.2015 14:02
Patrick Jaffe 22 Short middle 25.02.2018 27.02.2018 12:38
Glenn James 0
Bryan Keely 375 Ösaträffen, dag 3, lång 03.06.2018 06.06.2018 01:43
Leon Keely 68 Mt Kooyoora, Control Pick 11.06.2016 01.09.2016 03:59
Martin Kozma 3 Tipperary Springs 20.05.2018 20.05.2018 21:05
Leisha Maggs 57 Australian Ultra Long 31.08.2014 31.08.2014 21:45
Andrew Martin 0
Lucy McGarva 3 Easter 2014 Day 3 21.04.2014 24.04.2014 19:21
Henry McNulty 2 Nomads Training 16/2 16.02.2014 16.02.2014 16:43
Stephen Melhuish 1 Sydney Sprint Series #1 05.01.2014 07.01.2014 16:00
Dave Meyer 46 ACT League 18.06.2016 18.06.2016 15:49
Tamsin Moran 1 Twilight 08.02.2018 08.02.2018 08:58
Ashley Nankervis 0
Brodie Nankervis 13 Bendigo Rocks - Mt Korong 06.05.2018 06.05.2018 21:25
Christopher Naunton 95 Bendigo 2Day Sprint 18.02.2017 18.02.2017 22:56
Krystal Neumann 132 JWOC Coaches race 14.07.2018 16.07.2018 23:12
Kurt Neumann 5 Old Petrie Town 10.05.2014 11.05.2014 18:37
Todd Neve 4 Aus Relay 06.10.2013 15.10.2013 16:17
Chris Norwood 2 Soho Urban Race 10.09.2016 20.09.2016 21:04
Seb O 41 NZ Queens Birthday 09.06.2016 09.06.2016 20:09
Sebastian O'Halloran 0
Richard Parkin 22 OST 1 22.03.2015 22.03.2015 15:56
Aislinn Prendergast 29 MOC 2018 Stage 3 25.02.2018 28.02.2018 10:46
Rob Preston 37 2015 Australiasian 24hr Rogaining Championships 10.10.2015 16.10.2015 21:01
Wendy Read 0
Jess Rogers 0
Vanessa Round 24 Wasserfallen 2. Nationaler 20.08.2017 21.08.2017 05:26
Simon Rouse 172 Victoria Autumn Series 3 06.05.2018 07.05.2018 20:15
Andrew Rowan 80 Victorian Club Relays 2016 09.10.2016 10.10.2016 21:15
Jim Russell 162 Collecting controls 05.11.2017 05.11.2017 13:32
Matthew Schepisi 14 Kingston Urban 10.04.2016 14.04.2016 22:08
Murray Scown 15 Easter chasing start 20.04.2014 22.04.2014 15:31
Anna Sheldon 40 Rawnsley middle 25.04.2016 28.04.2016 21:20
David Shepherd 0
Craig Steffens 2 Petrie MTBO 10.02.2013 10.02.2013 21:15
Chrissie Thompson 0
Fern Tomas 1 OSA Minor Event 25.05.2014 25.05.2014 21:19
John Toomey 6 Mount Elphinstone 25.06.2017 27.06.2017 01:10
Bart Vonhoff 3 Kippax UltraSprint Training 3 24.01.2018 24.01.2018 14:26
Hilary Wood 0

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Krystal Neumann JWOC Coaches race 14.07.2018 Competition 16.07.2018 23:12
Bruce Arthur SA Training Camp - Control Picking 11.07.2018 Training 16.07.2018 22:43
Bruce Arthur SA Junior Camp - Line Course 11.07.2018 Training 16.07.2018 22:37
Bruce Arthur Sand Dune Training 09.07.2018 Training 16.07.2018 22:47
Bruce Arthur Sand Dune Kids training 09.07.2018 Training 16.07.2018 22:17
Bruce Arthur SA Junior Camp - Long Moderate 10.07.2018 Training 16.07.2018 22:12
Bruce Arthur SA Junior Camp - Control placement 10.07.2018 Training 16.07.2018 22:06
Bruce Arthur SA Junior Camp - Long legs 10.07.2018 Training 16.07.2018 22:01
Bruce Arthur Vic Junior Camp 07.07.2018 Training 16.07.2018 21:54
Bruce Arthur SA Training Camp - Relay 12.07.2018 Training 16.07.2018 21:46

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Krystal Neumann JAFA 3 days 1 Bryan Keely 06.06.2018 12:46
Krystal Neumann Training at the spit 1 Krystal Neumann 14.05.2018 17:55
Bryan Keely 2018 10Mila 3 Bryan Keely 01.05.2018 07:19
Neil Barr Bendigo Bush 2 2 Neil Barr 16.04.2018 02:35
Bryan Keely Swiss EOC Testlauf Middle 2 Bryan Keely 15.04.2018 09:09
Bruce Arthur 2017/18 Eastern Summer Series Event 20 1 Jim 04.03.2018 07:24
Jim Russell Bendigo Sprint Relay Champs 3 . 13.09.2017 19:20
Tyson Hillyard Rock Oyster OY 2 Tyson Hillyard 03.09.2017 22:27
Jim Russell State Series 6 2 JiM 07.08.2017 09:21
Krystal Neumann World cup middle 2 Krystal Neumann 29.05.2017 03:29