RSS kanál

Australian Digital Orienteering Map Archive

Welcome to the digital orienteering map archive of Orienteering Australia

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Liz Abbott 11 NW Highlands of Scotland 02.08.2013 23.08.2013 17:06
Hanny Allston 1 Day 3 Easter Carnival 21.04.2014 25.04.2014 09:48
Maurice Anker 1 Local NTOC event 14.04.2013 20.04.2013 09:25
Bruce Arthur 71 2017/18 Eastern Summer Series Event #8 06.12.2017 07.12.2017 08:12
Mason Arthur 1 2017 Sprint into Spring Race 1 14.10.2017 14.10.2017 18:13
Torren Arthur 8 2017 Sprint into Spring Race 3 28.10.2017 29.10.2017 13:51
Bruce Arthur 2012-16 485 2016/17 Eastern Summer Series Event #12 04.01.2017 10.05.2017 22:18
Lauren Baade 12 Xmas 2015 (day 4) 31.12.2015 31.12.2015 23:36
Evan Barr 43 Måsanstaffetten 31.03.2014 31.03.2014 04:22
Neil Barr 169 AWOC Champs part 2 05.11.2017 06.11.2017 08:59
Mark Besley 1 Northern Summer Series 7 05.12.2013 07.12.2013 11:59
Josh Blatchford 0
Johann Burgess 0
Andrew Cameron 8 Crusoe 30.04.2016 01.05.2016 20:22
Cath Chalmers 0
Ian Chennell 0
Don Cherry 65 2017 Victorian Middle distance championships 16.09.2017 18.09.2017 08:59
Karina Cherry 1 Vic State series #3 11.06.2016 12.06.2016 18:18
Lachlan Cherry 99 Bendigo Rocks 1 06.05.2017 06.05.2017 23:06
Nicholas Cherry 28 Victorian Sprint Champs 01.12.2015 01.12.2015 15:56
Lee Coady 36 WRC2016 23.07.2016 02.08.2016 15:13
Grace Crane 7 ACT State League 3 17.04.2016 17.04.2016 16:13
Alex Davey 5 NSW State League 11b 20.08.2017 01.09.2017 22:08
Ian Davies 56 MelBushO 30.07.2017 08.09.2017 10:00
Sarah Davies 6 BR#2 24.09.2015 25.09.2015 06:50
Warwick Davis 13 Bendigo Billygoat Twilght Ultralong 04.11.2017 06.11.2017 16:18
Jemery Day 0
Riley de Jong 0
Ian Dias 1 Easter 2014 Day 3 21.04.2014 25.04.2014 08:37
Aaron Dodd 13 Silva DuO R2 Silvan 18.03.2012 19.03.2012 11:54
Anna Dowling 1 Pittwater intervals 04.02.2014 04.02.2014 17:36
Michael Dowling 11 Victoria State Event 23.03.2014 25.03.2014 21:25
Zoë Dowling 1 Southern Local 23.02.2014 23.02.2014 18:36
Craig Dufty 1 NavDash Shenton College 19.07.2014 20.07.2014 11:28
Alice Evans 0
Craig Feuerherdt 27 junk2 08.01.2017 09.01.2017 20:48
Julie Flynn 68 Australian Relay 01.10.2017 02.10.2017 14:32
Lukas Frei 9 4, Nationaler OL 03.09.2017 05.09.2017 01:03
Jim Glaspole 4 ESS 2013-14 11.12.2013 11.12.2013 20:36
Chris Godfred-Spenning 3 Vic Club Relays 2016 09.10.2016 10.10.2016 22:29
Mark Gregson 49 ACT Twilight #3 26.10.2016 27.10.2016 20:02
Louise Hall 9 28.05.2016 28.05.2016 21:51
Tyson Hillyard 106 2017 SA Long Distance Championships - Paradise No Shooting 03.09.2017 03.09.2017 18:10
Glenn Horrocks 0
Brett Houlden 9 Bush Classic 21.05.2016 21.05.2016 17:56
Lachlan Howard 25 Whites Hill 19.10.17 19.10.2017 19.10.2017 15:44
Glenn J 44 Australian Relays 04.10.2015 25.10.2015 14:02
Patrick Jaffe 3 Middle training 31.12.2016 31.12.2016 23:38
Glenn James 0
Bryan Keely 353 Mila by Night #1 16.11.2017 16.11.2017 08:12
Leon Keely 68 Mt Kooyoora, Control Pick 11.06.2016 01.09.2016 03:59
Martin Kozma 2 Bendigo 16 19.08.2017 20.08.2017 07:14
Leisha Maggs 57 Australian Ultra Long 31.08.2014 31.08.2014 21:45
Andrew Martin 0
Lucy McGarva 3 Easter 2014 Day 3 21.04.2014 24.04.2014 19:21
Henry McNulty 2 Nomads Training 16/2 16.02.2014 16.02.2014 16:43
Stephen Melhuish 1 Sydney Sprint Series #1 05.01.2014 07.01.2014 16:00
Dave Meyer 46 ACT League 18.06.2016 18.06.2016 15:49
Ashley Nankervis 0
Brodie Nankervis 11 Race Pace Training 13.01.2016 14.01.2016 23:49
Christopher Naunton 95 Bendigo 2Day Sprint 18.02.2017 18.02.2017 22:56
Krystal Neumann 104 12.11.2017 12.11.2017 16:16
Kurt Neumann 5 Old Petrie Town 10.05.2014 11.05.2014 18:37
Todd Neve 4 Aus Relay 06.10.2013 15.10.2013 16:17
Chris Norwood 2 Soho Urban Race 10.09.2016 20.09.2016 21:04
Seb O 41 NZ Queens Birthday 09.06.2016 09.06.2016 20:09
Sebastian O'Halloran 0
Richard Parkin 22 OST 1 22.03.2015 22.03.2015 15:56
Aislinn Prendergast 28 Oocup 2017 Day 3 26.07.2018 03.08.2017 08:26
Rob Preston 37 2015 Australiasian 24hr Rogaining Championships 10.10.2015 16.10.2015 21:01
Wendy Read 0
Vanessa Round 24 Wasserfallen 2. Nationaler 20.08.2017 21.08.2017 05:26
Simon Rouse 166 Vic State Series 7 03.09.2017 03.09.2017 17:15
Andrew Rowan 80 Victorian Club Relays 2016 09.10.2016 10.10.2016 21:15
Jim Russell 162 Collecting controls 05.11.2017 05.11.2017 13:32
Matthew Schepisi 14 Kingston Urban 10.04.2016 14.04.2016 22:08
Murray Scown 15 Easter chasing start 20.04.2014 22.04.2014 15:31
Anna Sheldon 40 Rawnsley middle 25.04.2016 28.04.2016 21:20
David Shepherd 0
Craig Steffens 2 Petrie MTBO 10.02.2013 10.02.2013 21:15
Chrissie Thompson 0
Fern Tomas 1 OSA Minor Event 25.05.2014 25.05.2014 21:19
John Toomey 6 Mount Elphinstone 25.06.2017 27.06.2017 01:10
Hilary Wood 0

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Bruce Arthur 2017/18 Eastern Summer Series Event #8 06.12.2017 Training 07.12.2017 08:12
Bruce Arthur 2017 Victorian Championships Sprint Distance 26.11.2017 Competition 26.11.2017 16:59
Bruce Arthur 2017 Sprint into Spring Race 6 25.11.2017 Competition 26.11.2017 16:32
Bruce Arthur 2017/18 Eastern Summer Series Event 6 22.11.2017 Training 23.11.2017 07:49
Bruce Arthur 2017 Sprint into Spring Race 5 18.11.2017 Competition 19.11.2017 21:47
Bruce Arthur 2017/18 Eastern Summer Series Event 5 15.11.2017 Training 17.11.2017 07:50
Bryan Keely Mila by Night #1 16.11.2017 Competition 16.11.2017 08:12
Bruce Arthur 2017 Sprint into Spring Race 4 11.11.2017 Competition 12.11.2017 22:50
Krystal Neumann 12.11.2017 Training 12.11.2017 16:16
Bryan Keely Sacka Night O 10.11.2017 Training 11.11.2017 22:20

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Jim Russell Bendigo Sprint Relay Champs 3 . 13.09.2017 19:20
Tyson Hillyard Rock Oyster OY 2 Tyson Hillyard 03.09.2017 22:27
Jim Russell State Series 6 2 JiM 07.08.2017 09:21
Krystal Neumann World cup middle 2 Krystal Neumann 29.05.2017 03:29
Lachlan Cherry Vic State Series 1 4 Jim 08.05.2017 17:21
Neil Barr Dunes 3Day 3 TheInvisibleLog 02.04.2017 22:26
Patrick Jaffe Aussie culture masterclass 2 Jack 21.12.2016 16:48
Bryan Keely 25manna 1 Camo 24.10.2016 19:59
Bruce Arthur 2012-16 2016/17 Park & Street Eastern Series Event 1 1 Simon Rouse 21.10.2016 23:18
Tyson Hillyard Ngaralta Country OY 2 Tyson Hillyard 04.09.2016 17:27